Ať jste právě dostavěli nový dům či přemýšlíte nad novým oplocením vašeho pozemku, je pro vás kovový plot tou správnou volbou. Kovové ploty jsou velmi kvalitní, praktické a mají dlouhou životnost. Výhodou je také to, že jsou bezúdržbové a dodávány s veškerým příslušenstvím, jako jsou plotové brány, pohony bran a ostatní prvky. Stačí si jen vybrat ten pravý kovový plot právě pro vás.

Design kovového plotu

Dnes se již vyrábí řada designů kovových plotů a vy si můžete vybrat ten pravý pro vás, nejen však podle designu, ale také podle životnosti a finančních nákladů na pořízení plotu. S kovovým plotem lze navíc oplotit rodinný dům, administrativní budovy, firemní sídlo, průmyslovou zónu apod. Záleží jen na tom, jaký kovový plot si vyberete.

Jak na výběr kovového plotu?

Kovový plot byste měli vybírat podle celkového rázu vašeho pozemku či podle praktických ukazatelů, jakými je cena či životnost. Kovové ploty z řady PREMIUM jsou vhodné pro náročné zákazníky. Chlubit se mohou kvalitním zpracováním a dlouhodobou spolehlivostí, také vysokou odolností proti korozi a bezpečností při užívání. Kovové ploty k rodinnému domu, to jsou ploty z řady EKOLINE. Pro výrobu tohoto typu plotů se používají žárově zinkované ocelové profily, které jsou odolné vůči vlivům z okolního prostředí. Kovové ploty z řady TREND mají velmi moderní styl a korespondují s moderními stavbami. Plot je vyroben z dutých ocelových čtyřhranných profilů. Vyniká minimálními nároky na údržbu a moderním vzhledem.

Vybíráme kovový plot

Pro osoby, které nechtějí do plotu příliš investovat, jsou vhodné kovové ploty z řady BRILIANT, jelikož je jejich pořizovací cena nízká, ale záruka je na něj až 10 let. Tento druh plotu je vhodný k oplocení rodinných domů i veřejných budov. Posledním typem jsou kovové ploty z řady INDUSTRIAL vhodné k oplocení administrativních budov, firemních sídel a průmyslových areálů.