Nákupy se slevou jsou vždycky takový dárek, nemyslíte? Nemusíte platit za oblečení plnou částku, ale ušetříte, někdy dokonce i pár stovek. A takové ušetření se vždycky hodí. Už třeba jen proto, že si následně budete moci pořídit namísto jednoho kousku oblečení rovnou dva. A to ženy jistě velmi rády ocení. Kde tedy můžete šetřit? Získat slevy online? Vyzkoušejte cashback portál Tipli.cz!

Peníze za váš nákup zpět

V podstatě to funguje tak, že peníze za nákup dostanete zpátky, respektive určitou část z peněz. Na Tipli.cz najdete seznam obchodů, kde můžete tento cashback, tedy vrácení peněz, využít. Nemusíte se proto orientovat jen na oblečení, ale pořídit můžete doplňky, nábytek, ubytování, léky, parfémy, elektroniku a mnoho a mnoho dalšího. Vyberete si tak přesně to, co potřebujete nebo si chcete pořídit. U každého obchodu najdete přesné procento, které se vám z nákupu vrátí. Dopředu si můžete spočítat, kolik peněz se vám z každého nákupu vrátí. Přesně tak víte, na čem jste.

Je libo nějaké kousky oblečení, které by vám oživili šatník a doplnili skříň? Pak neváhejte a vyzkoušejte About You. Zde najdete opravdu velký sortiment jednotlivých kousků oblečení, doplňků a všeho ostatního. Když budete chtít svůj outfit vyladit k dokonalosti, můžete zabrousit na eObuv a vybrat si krásné a moderní boty.

Jednoduché nákupy, které se vám zalíbí

Vše si vyberete na internetu, bez nutnosti někam chodit. Vše objednáte pohodlně na internetu, stačí jen přes stránku Tipli.cz vyhledat oblíbený obchod, prokliknout se do obchodu a vybírat. Následně zaplatíte za své nákupy a poté se vám peníze přičtou k Tipli účtu. Cashback si můžete vybrat ihned či počkat. Vyzkoušejte tyto nákupy pohodlně, z domova nebo z práce a ještě ke všemu ušetřete! Je to velmi jednoduché!