Postel je jedním z nejdůležitějších druhů nábytku, jaký si můžeme do interiéru pořizovat. Díky kvalitní posteli a do ní zvolené vhodné matraci, si můžeme zajistit nejen pohodlné spaní, ale především podpořit zdraví našich zad, bezbolestných nocí s ohledem na klouby, krk, tím spojený komfort celého těla. Pokud vás bolí klouby a z postele se vám špatně vstává, navíc si můžete koupit vyvýšenou postel, z níž je vstávání doslova radost.

Vyvýšená postele nejen pro seniory

Bylo by mylné myslet si, že je vyvýšená masivní postel EURO 180 x 200 cm včetně roštu určena jen pro osoby v důchodovém věku. Není tomu tak. Senioři s ohledem na věk mívají opotřebované klouby, vysychající chrupavky a s tím spojený bolestivý pohyb a omezenou hybnost, stejně jako kvůli nemocím kloubů jiného typu. Ovšem vyvýšenou postel ocení i jiní. Jste po úraze? Nebo máte jinou nemoc, která oslabuje vaše svaly a námaha vynaložená na vstávání vás čím dál víc obtěžuje? Pak se pro ni rozhodněte a ulevte si. 

Na Sg-nabytek.cz můžete koupit vyvýšenou postel hned v několika variantách. I když je z masivu a s roštem, její cena je víc než příznivá. Budete jistě mile překvapeni. V ceně není zahrnuta matrace. Ovšem i tu si tady můžete objednat. 

Botník se sedátkem

Od nepříjemných pocitů a bolesti vám může pomoci i prostorný botník, který má nahoře umístěné sedáky. Můžete si jej dát jak do chodby, tak kdekoli jinde, kde se přezouváte a chcete mít možnost posadit se. Klidně vedle komody nebo skříně. Vhodný je i pro ty, kterým se točí hlava. Ocení jej ale i děti nebo maminky v očekávání. 

Pokud vás bolí klouby, pořiďte si i lenošku anebo křeslo včetně taburetu, abyste si mohli vyložit nohy. Byť vás pohyb bolí, měl by být součástí denního pohybu. Odborníci tvrdí, že v pohybu chrupavka načerpává víc z doplňků stravy, které kvůli ní jíme, ať už jde o kolagen, nebo něco jiného.

Podívejte se na Sg-nabytek.cz a vyberte si i nábytek do koupelny, ložnice nebo kuchyně. S kvalitou i cenou budete jistě spokojeni.