Hledáte způsob, jak ochránit váš pozemek či dům? Potřebujete pomocníka k mapování zvěře? Skvělou volbou je pro vás fotopast. Fotopast je plně automatizovaná, tudíž nepotřebuje nutnou obsluhu a zaznamenává statické snímky i krátká videa, a to ve dne i v noci. Popřemýšlejte nad pořízením fotopasti jako účinné ochraně vašeho majetku.

Mapování zvěře i ochrana majetku

Fotopast umístíte na svůj pozemek či na místo, kde chce mít přehled o zvěři. Fotoapast se aktivuje spuštěním PIR čidla ve chvíli, kdy zaznamená pohyb člověka či zvířete v zorném poli snímače. Fotopast nepracuje pouze na základě záznamu, ale i teplotních změn, čímž eliminuje nežádoucí pohyby v zorném poli a zbytečný záznam. Fotopast pořizuje fotografie a videa o délce max. 1 minuty, které se zaznamenávají na SD kartu fotopasti. Pokud si koupíte novější modely fotopastí, kterou jsou finančně náročnější, bude vám schopna zaslat fotografie na mobilní telefon či e-mail. Vy tak budete mít stále přehled o tom, co se u fotopasti děje. Pro kvalitní výběr fotopasti zavítejte na stránky http://www.fotopast.eu/.

Finančně méně náročná fotopast

Pokud do fotopasti nechcete příliš investovat, vybírejte ze dvou modelů ScoutGuard ag 520 a Acorn 3310. Obě tyto fotopasti pořídíte za stejnou cenu, tedy do 2500 Kč. Fotopast Acorn 3310 má velký barevný LCD displej, který vám umožní podívat se na fotografie přímo v terénu, jinak byste si mohli videa fotografie prohlédnout až doma. Bohužel fotopast SG 520 tento displej nemá a vy si tedy fotografie můžete prohlédnout až doma přes počítač.

Důraz na kvalitu

Chcete-li pořídit kvalitnější fotopast, pořiďte si fotopast BROWNING, jejíž fotografie jsou opravdu velmi kvalitní. Dobrou volbou jsou i fotopasti BUNATY vyráběné pro ČR s praktickým menu v českém jazyce. Vyberte si fotopast, která bude vyhovovat vašim požadavkům a cenovým možnostem.