Rádi byste ve vaší firmě provedli modernizaci, generální opravu konvenčních obráběcích strojů nebo hledáte někoho, kdo vám navrhne a vyrobí jednoúčelové stroje či zařízení? To vše zvládne Konel Zlín, který se na tyto služby specializujete. A to není vše!

Opravy a modernizace

Hledáte-li někoho, kdo se zaměřuje na opravy a modernizace obráběcích strojů, je pro vás Konel Zlín dobrou volbou. Zkušení mechanici zastaralý či nespolehlivý systém vymění za nový, ze strojů odstraní variátory či převodovky. Ty nahrazuje pevným převodem či frekvenčním měničem.

Návrh a výroba

Kromě toho se Konel Zlín zabývá i návrhem, konstrukcí a výrobou speciálních jednoúčelových strojů a zařízení. Jednoúčelové stroje jsou navrženy na základě požadavků zákazníka. Návrhy vychází z dlouhodobé zkušenosti a praxe techniků. Nemusíte se této formy spolupráce nijak obávat, technické detaily jsou při vývoji průběžně konzultovány celým týmem, což zaručuje optimální řešení aplikace.

Rozmanité služby

Služby společnosti Konel Zlín jsou opravdu rozmanité. Jejich spolehlivost vychází ze zkušeností a ověřených technik. Jejich služby se týkají automobilového průmyslu, jednoúčelových strojů, vědy a techniky, dřevoobráběcích strojů a pil, gumárenského průmyslu, masného průmyslu, kapalin a sypkých hmot. Ze služeb si tak vybere široké spektrum firem z různých odvětví.

Dřevoobráběcí stroje

Služby společnosti se zaměřují i na dřevoobráběcí stroje, ať už se jedná o měření a regulaci pořezové rychlosti linek, instalaci liniových laserů, servisu stávajících strojů, řízení dopravníků, vzdálenou správu apod. Společnost vyniká především profesionálním přístupem, kvalitou, přesností a spolehlivostí, což je v tomto směru velmi důležité a nabízí každému zákazníkovi kvalitní komfort.