Plánujete, kam vyrazíte letos na dovolenou? Pokud se nekoná žádné moře ani jiná dovolená, pak by to chtělo alespoň na pár dní odjet někam v České republice. Přeci je krásně i u nás, klid, ticho a pohoda. Nemusí jít o celou dovolenou, pokud si chcete v létě užít jen pár dní odpočinku v rámci prodlouženého víkendu, nemusíte jezdit daleko. Vyrazte na Mácháč, jako spousta dalších. Vy si k tomu jen vyberte příjemné ubytování.

Pod stan už nikdy?

Nejste zrovna fanoušci stanování? Když se rozprší, ve stanu je zima, celkově je mokro vlezlé, nepříjemné a i sebelepší spacák a karimatka vám nenahradí měkoučkou postel a střechu nad hlavou, která vás ochrání i v případě bouřky a deště. I Máchovo jezero přináší skvělé možnosti pro ubytování a nemusí to nutně být pod stanem. Krásné chatky, ve kterých budete mít pevnou postel a vybavení, které potřebujete. A bude jedno, zda budete denně chodit po výletech a poznávat okolí nebo jej strávíte u vody, kde budete relaxovat.

To všechno můžete získat, když využijete možnosti, které Máchovo jezero má. Staré Splavy a chatová osada Elite nabízí báječné ubytování a spoustu možností, které si zamilujete nejen vy, ale třeba i vaše děti. Máchovo jezero Ubytování nabízí komfortní chaty s chladničkou, společné sociální zařízené v areálu chatové osady. K tomu navíc můžete využít jídelnu s barem, kde se v případě potřeby najíte, můžete si zde zajistit stravu. K zapůjčení je zde také gril, vyzkoušet můžete ohniště.

A co děti? Ty si jistě budou mít kde hrát! V areálu najdete houpačky, prolézačky a pískoviště, takže děti se vyžijí dosyta! V okolí najdete také minigolf, trampolínu, kolotoče, šlapadla, loďky, můžete podniknout plavbu parníkem a spoustu dalšího. Chcete-li si vyrazit na prodloužený víkend nebo pohodovou dovolenou, pak osada Elite je ta pravá!