Máte staré nebo nepojízdné auto? Nejste sami, tento problém trápí mnoho lidí a často ho odkládají, protože nechtějí řešit papírování nebo s vozem nikam cestovat. Měli byste vědět, že současné podmínky pro likvidace – aut jsou zcela jiné než před lety, stačí se obrátit na tu správnou společnost, která má proklientský přístup. Nejlepší z nich je Zahotove.cz, která nabízí zcela odlišné podmínky než běžné kovošroty, výkupny vozů nebo bazary aut.

Zbavte se vozu za těch nejvýhodnějších podmínek

Ať už máte kompletní vůz nebo nepojízdný autovrak, můžete kontaktovat společnost Zahotove.cz a to buď telefonicky nebo prostřednictvím formuláře. Pracovník společnosti vám co nejdříve zašle informace o hrubé výkupní ceně za váš vůz. Výkupní cena závisí především na kompletnosti vozu, použitelnosti součástek a aktuální výkupní ceně železa. Následně si společnost pro vaše auto přijede a to do druhého dne, takže nemusíte na nic čekat. Odvoz voz je zcela zdarma, takže nemusíte nic řešit. Pracovník přijede, zkontroluje váš vůz a sdělí vám na místě čistou výkupní cenu. Následně se na místě sepíše kupní smlouva, dostanete potvrzení o ekologické likvidaci a také peníze v hotovosti. Auto bude následně odtaženo a veškerá další papírování vyřídí společnost za vás.

Je to i skvělá příležitost pro mnoho lidí, kteří mají hluboko do kapsy. Pokud nemáte peníze, stačí se na firmu obrátit a do zítřka budete mít o starý vůz méně a peníze v kapse. Kromě osobních automobilů společnost vykupuje také užitkové vozy a stavební stroje, vždy za těch nejlepších podmínek. Pokud jste si mysleli, že je likvidace – vozidel příliš náročná, díky Zahotove.cz pochopíte, že to nic složitého není a že může tuto službu využít kdokoliv. Pokud máte starý vůz, pro který už nemáte využití a jen vám přidělává starosti, na nic nečekejte a kontaktujte společnost ještě dnes. Více informací naleznete přímo na jejím webu Zahotove.cz, kde je i formulář, přes který ji můžete kontaktovat.