Doma by vám nikdy neměla chybět jehla, jak se shodují profesoři čínské medicíny. Jehla vám totiž, když na to přijde, dokáže zachránit život…
Jak? V případě cévní mozkové mrtvice není třeba panikařit, svému blízkému tím rozhodně nepomůžete. Opravdu důležité je především zůstat v klidu, uvědomit si, že život druhého člověka máme ve svých rukou, a nepohybovat s postiženou osobou, protože ji mohou prasknout v mozku kapiláry, které způsobují krvácení do mozku.
Načež je třeba, připravit si obyčejnou jehlu. Tu tak mějte nejlépe vždy po ruce. Nahřejte si ji nad svíčkou, aby se sterilizovala a píchejte s ní do vrcholů bříšek všech deseti prstů na rukou postiženého člověka. Opravdu podstatná je zde rychlost, čímž zaručujete okamžitý účinek, a tak záchranu života člověka. Podstatnou roli zde hraje také tlak, kdy z bříška prstů začne proudit krev. Právě po tomto úkonu probudíte pacienta zase zpět k životu – vrátíte mu vědomí.
Kromě výše uvedeného, je potřebná také masáž uší, která způsobí to, že do nich začne zase proudit krev. Masírujte tedy uši postižené osoby tak dlouho a urputně, dokud opravdu nezčervenají.
Třetím krokem první pomoci je píchání do měkkých částí uší. Zase se musí objevit krvavé tečky, podobně jako tomu bylo u píchání do bříšek prstů.
Během těchto kroků je však nutné, zavolat záchranáře, kteří budou mezitím na cestě. Tato metoda tradiční čínské medicíny, se osvědčila v plných sto procentech, a to jako nejlepší možná první pomoc během cévní mozkové příhody.

Zdroj: naturalhealingmagazine.com/rescue-a-man-of-stroke-using-only-a-needle