Firemní dodávka může být středobodem mnoha malých podniků – tažný kůň tak hojně využívaný, že skoro zapomenete, že tam je. Stará ojetá dodávka bere na důvěryhodnosti vašeí firmy, navíc vám může způsobit potíže se splnění zakázky, když zůstane stát na silnici. Nečekejte na poslední chvíli – podívejte se na tyto důvody, proč si pořídit novou dodávku a udržíte svůj podnik v chodu efektivně a bez temného závoje potenciální katastrofy za zády.

Budete vypadat profesionálněji

Můžeme si něco namlouvat, citovat zásady jako „nikdy nesuď knihu podle obalu“ nebo prostě jen předstírat, ale realita je taková, že první dojem se počítá – a stejně tak ten druhý, třetí a čtvrtý.

Objevte se v rozbité staré dodávce se starým firemním telefonním číslem na boku (v horším případě faxovým číslem!) a nenaplníte své zákazníky důvěrou.
Ukažte se v nablýskaném novém vozidle Opel Combo s aktuálním nátěrem a okamžitě uvidí, že se vám ve vašem podnikání daří – a ať už vědomě nebo ne, když vidíte, že se někomu daří dobře, máte pocit, že mu můžete věřit. Díky dobrému obrazu budete vypadat autoritativní.
Ať už jste živnostník nebo společnost s ručením omezeným, která vysílá důvěryhodné zaměstnance ve firemní dodávce, způsob, jakým vozidlo vypadá, je hlavním faktorem toho, jak vás lidé vnímají.

Technologie v dodávce usnadňují práci

Technologie ve vozidlech postupuje impozantním tempem. Na jedné straně je veškerá práce prováděná za účelem snížení uhlíkové stopy vozidla, od přechodu na plně elektrický pohon až po zlepšení tradiční spotřeby paliva. Na druhé straně existují vzrušující pokroky v umělé inteligenci a samořízení, které mohou zlepšit celkový zážitek z jízdy natolik, že se skutečně těšíte na dlouhou jízdu dodávkou.

O vymoženostech ve vozidlech, které dělají jízdu příjemnější, se můžete přesvědčit na nasedniajed.cz.