Brýle již dávno nejsou vnímány pouze jako zdravotní pomůcka, která nám pomáhá lépe vidět nebo ochrana zraku proti škodlivým UV paprskům. V současné době jsou vnímány i jako doplněk k různým outfitům. Prodej brýlí různých tvarů, barev i designů za velmi přijatelné ceny nabízí e-shop hotovebryle.cz.

Dioptrické brýle určené pro čtení

Bez těchto brýlí se neobejde spousta z nás. Staly se naším každodenním nepostradatelným pomocníkem. Při výběru není důležitý pouze jejich vzhled, ale především kvalitní zpracování. E-shop hotovebryle nabízí dámské i pánské dioptrické brýle ve vysoké kvalitě. Navíc jsou lehké a velmi pohodlné. Volit můžete jak kousky méně nápadné, tak i ve výrazném stylu.

Ajurvédské brýle

Pomohou posílit váš zrak. Možná jsou pro vás novinkou a děrované brýle vidíte poprvé. Věřte, že pomohou zlepšit kvalitu vašeho zraku. Trénují ciliární sval. Ten pomáhá oku zaostřovat. Pomocí tohoto druhu brýlí právě tento sval trénujete. Ten je pak schopen zaostřit lépe a rychleji. Ajurvédské brýle využijete i v případě, že jsou vaše oči unavené a zatěžujete je dlouhodobou prací na počítači nebo používáním kontaktních čoček.

Sluneční brýle

Ochraňte svůj zrak proti škodlivým slunečním paprskům kvalitními slunečními brýlemi. Někdo tento druh brýlí vnímá pouze jako módní doplněk, jejich primární funkce je však právě ochrana proti UV záření. Brýle by tak měly mít dostatečný UV filtr. Ten je, při výběru brýlí, velmi důležitý. Sluneční brýle mohou být i sportovního charakteru.

Brýle určené na počítač

Současné počítačové monitory sice již nemají takové nežádoucí účinky, přesto jsou oči namáhány. Počítačové brýle nejen oči chrání, ale pomáhají snižovat pocit únavy a sucha. Také eliminují výskyt bolesti hlavy nebo podráždění, které se objevuje z delší práce na počítači.