Reklama je široký pojem a je možné do něj zahrnout mnoho věcí. Pokud se chystáte opřít do reklamy a zviditelnění firmy či jednotlivce, vždy je potřeba myslet globálně. Řešit reklamu na internetu, ale i v běžném prostředí. Marně si lámete hlavu s tím, kam umístíte reklamní nápis? Chcete mít něco svého, co zákazníkům i obchodním partnerům rozdávat? Líbí se vám možnost propagovat sebe a svou firmu nenásilným a příjemným způsobem? Nevíte si přesně rady, kam umístit logo své firmy nebo jméno? Jaký produkt zvolit?

Vyberte správný produkt

Reklamní placky nebo buttony jsou jednou z oblíbených upomínek na cesty, chvíle, zážitky. Ať už necháte natisknout pouze název, logo nebo přistoupíte ke kreativním a zajímavým motivům, osloví velké množství lidí, kteří si je zamilují. Propagujete kulturní oblast nebo místo, které je všeobecně známé? Chcete pro sebe a své známé památku na společný víkend? Vše je možné, stačí popustit uzdu své fantazii a vybrat motiv a placky. O ostatní se postará ABC tiskárna.

Lahve, kelímky nebo hrnky s potiskem jsou další možností, jak se vyřádit. Snad každý má ve své kuchyňské sbírce hrníček, který na sobě nese název či logo firmy, obchodu, akce nebo společnosti. Ať už byl jejím zaměstnancem, zákazníkem, obchodním partnerem nebo upomínkový předmět získal v tombole či jiné soutěži. Velmi využívaná možnost k propagaci. A kávu nebo čaj pije denně snad každý.

Kam zabalit produkt?

Prodáváte-li produkt, pak se zaobíráte tím, jak a hlavně do čeho ho zabalíte. Protože dobře zabalený produkt je klíčem ke spokojenému zákazníkovi, obzvláště tehdy, kdy prodáváte online. Kvalitní materiál, ale třeba také potisk obalů vám dává ucelený vzhled a možnost propagovat sebe i celou firmu.