Rychlá doba s sebou přináší i rychlá řešení. Ne každý má čas si uvařit jídlo a tak je stále populárnější si nechat jídlo dovézt nebo si ho vyzvednout přímo podniku, kde ho vaří. Ovšem ne každý poskytovatel gastronomických služeb nabízí možnost odnést si jídlo s sebou. Pokud takovou možnost nenabízíte, je nejvyšší čas to změnit, mnoho zákazníků to ocení. Bude to nakonec výhoda i pro vás, protože se zvýší množství zákazníků a odpadne vám množství špinavého nádobí. Stačí si zajistit jednorázové obaly na jídlo.

Kde obaly na jídlo pořídit?

Když nabízíte jídlo s sebou, potřebujete spolehlivého dodavatele obalů na jídlo, který vám zajistí potřebné množství obalů a za co nejnižší ceny. Nízká cena je důležitá, protože ne každému klientovi se chce připlácet za to, že mu jídlo zabalíte. Spolehlivým dodavatel gastronomických obalů je společnost Jarico s.r.o., která vám za velkoobchodní ceny zajistí kompletní obalový materiál. Nestačí vám pouze univerzální obal, jelikož se jídla mezi sebou liší, je vhodné mít obaly v různém provedení a různých velikostí. Přímo na stránkách společnosti Jarico.cz se vám nabízí různé druhy misek, od kulatých až po hranaté, může jít o PP i PET misky s integrovaným víčkem, kelímky, dózy, misky na salát a další. Jiný obal použijete pro polévku, jiný zase pro salát nebo pro smažený sýr s hranolkami. Je jedno, jestli provozujete rychlé občerstvení nebo luxusní restauraci, všude jsou obaly zapotřebí.

Je také potřeba myslet a to, že si mnoho lidí nerado bere plastové obaly, protože nechtějí zatěžovat životní prostředí. Takové zákazníky zajisté potěšíte tím, když jim nabídnete jednorázové boxy na jídlo vyrobené z materiálů, které se snadno rozloží a mají tak minimální ekologickou stopu. Boxy na jídlo z certifikované lepenky, bagasy nebo cukrové třtiny jsou stejně kvalitní jako jakékoliv jiné boxy, nepromastí se a dobře drží tvar. Myslete na dostatečnou zásobu těchto obalů a nakupujte je od spolehlivého prodejce, který vám nabídne nejširší sortiment a za nejvýhodnější ceny.