Koupit si již existující společnost s ručením omezeným není dnes žádný problém. Je to naprosto legální obchodní transakce, jejímž zbožím je obchodní společnost. Nemusíte se obávat žádných byrokratických překážek, jednání na úřadech či splácení základního jmění. Touto hotovou společností je tzv. ready made společnost.

Za účelem jejich následného prodeje a převodu na nového podnikatele je zakládá společnost Strong business s.r.o., krerá se na tuto činnost specializuje již více než pět let.

Co můžete získat

Vedle ready made společností se standardním základním jměním ve výši 200 tisíc korun, jsou v nabídce prémiové ready made společnosti. Z právního hlediska není mezi oběma typy žádný rozdíl. Značný rozdíl je však ve výši základního jmění. Prémiovou ready made společnost si můžete koupit za pouhých 14.999 Kč a za tuto částku získat společnost, jejíž základní kapitál je 500 tisíc Kč. Pokud byste měli zájem o společnost se základním jměním ve výši jednoho milionu korun, pak stačí zaplatit částku 19.999 Kč. Tato obchodní transakce je výhodná jak pro začínající podnikatele, tak pro již zavedené podnikatele, kteří si tímto způsobem hodlají rozšířit své podnikatelské impérium.

Jaké jsou výhody prémiové ready made společnosti

Největší rozdíl mezi standardní ready made společností a prémiovou ready made společností je ve vnímání obou typů ze strany potencionálních zákazníků. Vyšší kapitál je zárukou solidnosti a bonity. Společnost se splaceným vyšším základním jměním se zcela určitě lépe prosazuje mezi konkurenty na trhu. Také má daleko větší šanci uspět při výběrových řízeních, což ještě více posiluje prestiž takovéto firmy.

Exkluzivní služby

Důkazem lepšího posuzování společnosti s vyšším kapitálem ze strany zákazníků z řad fyzických i právnických osob, je rapidně rostoucí poptávka po bonitnějších společnostech. Ty ovšem nabízí jen několik velkých hráčů na trhu s ready made společnostmi. Nyní se mezi ně zařadila i společnost Strong business se svou nabídkou exkluzivních služeb.