Jedná se o léčbu, založenou na testování DNA, která dokáže okamžitě identifikovat případné rakovinné buňky v krvi. Právě vědci z Ruska udělali obrovský pokrok v procesu odhalování rakoviny a v procesu její prevence, a právě díky této nové metodě může být rakovina diagnostikována ještě dříve, než se začne vyvíjet. Ke všemu stačí obyčejný krevní test…
Metoda ukazuje veškeré abnormality v těle, to, že něco není s tělem v pořádku, a zároveň dokáže diagnostikovat nádorová onemocnění. Výsledky tohoto testu jsou přístupny okamžitě v rámci několika hodin a tento banální postup umožňuje provedení této diagnostiky v každém zdravotnickém zařízení a jakýmkoli lékařem. Tento pokrok je naprosto úžasný.
Po odebrání vzorku krve lékař extrahuje DNA, přidá speciální kvas, a čeká na reakci. Co je fascinující, je, že se lékař dozví i konkrétní typ případné rakoviny. Tato metoda je velmi účinná, protože se zaměřuje na změny v genech DNA. Bohužel prvotní fáze nevykazuje žádné viditelné příznaky na těle, krevní metoda je tak velikým pomocníkem a včasným identifikátorem nemoci.
Nádorové markery jsou soustředěny na proteiny v lidské krvi. Koncentrace takového proteinu je opravdu individuální, což zase není dostatečné pro přesnou diagnózu. Oproti tomu probíraný a  revoluční ruský test nám dává okamžité odpovědi. Stačí trocha krve pacienta v kombinaci se speciálním kvasem a dojdete k výsledkům. Oproti tomu klasické testy používají výhradně chemické metody, které bohužel navíc poškozují zdravé buňky, a dokonce mohou urychlit i rozvoj rakoviny. A přesně to je důvod, proč se raději obrátit na proklamovanou neinvazivní ruskou metodu, kdy se v  současné době vytváří jednoduché verze tohoto testu, který si budete moci provést také doma, podobně, jako je tomu v případě testování pokrevní linie, anebo v případě testů gravidity a dalších.

zdroj:  naturalhealingmagazine.com/new-method-of-discovering-cancer-before-it-activates-was-discovered-by-the-russian-scientists/