Pamatujete si na začátky internetu? Pokud patříte mezi starší ročníky, jistě si pamatujete na vytáčené připojení a neskutečně pomalý internet, se kterým jste i pouhý obrázek mohli stahovat několik minut. Dříve byl internet vzácnost, dnes je vnímán jako samozřejmost a většina lidí ho pravidelně navštěvuje ze svého mobilního zařízení.

Internet nabízí tolik možností, že jeho procházení dokáže zabrat klidně celý den, najdeme zde vše důležité, mnoho zábavy, informací, můžeme zde nakupovat, seznamovat se, komunikovat a mnoho dalšího. Mezi nejoblíbenější činnosti patří i čtení novinek a zpráv. Většina lidí se snaží udržovat v obraze a neustále se informuje, co se stalo v tuzemsku i zahraničí. Událostí je však tolik, že je málokterý portál dokáže všechny zpracovat a tak je nutné navštěvovat větší množství internetových portálů. Problém je, že je to velmi časově náročné. Většina z nás navíc nesleduje jen zprávy a novinky, ale také další weby, například o sportu, kutilství, ekonomice aj. Bohužel má jen málokdo tolik času, aby si mohl prohlédnout vše, co ho zajímá.

Využijte pomocníka jménem Cerstvezpravy.cz

Naštěstí existuje šikovný pomocník, který vám umožní sledovat všechny oblíbené servery na jednom místě a sice web https://www.cerstvezpravy.cz/. Jde o skvělý projekt, který monitoruje obsah všech kvalitních českých webů a přehledně ho rozděluje podle kategorií. Web je rozdělen na různé kategorie, od zpravodajství až po články pro ženy, ekonomiku, dům a zahradu a další. V každé kategorii najdete titulky všech článků, které vyšly na jednotlivých webech, máte tak přehled o obsahu velkého množství webů najednou. Titulek každého článku si můžete rozkliknout a dostanete se tak přímo na článek, který vás zajímá. Už nemusíte mít otevřeno mnoho webů, web Cerstvezpravy.cz vám umožní sledovat všechny naráz.