Tuzemská města nejsou zrovna známá tím, že je v nich příliš čisto. Samozřejmě bychom po celé naší vlasti našli několik světlých výjimek. Paradoxně mnohem lepší situace panuje v průmyslových areálech velkých firem, které na svůj zevnějšek hodně dbají. Většinou dokonce zaměstnávají několik lidí, jež se starají jak o zeleň, tak i o provozní záležitosti firemního areálu. K tomu ovšem potřebují odpovídající techniku.

Jakou zvolit mechanizaci?

Pro pohyb po firemním areálu a převozu prakticky čehokoliv se výtečně hodí vozidlo Multicar. Tato německá značka se specializuje na výrobu kompaktních užitkových vozidel a zároveň těží z více než 80 let trvající tradice. Díky tomu je schopná vyrobit kvalitní a multifunkční auto, které je jako stvořené pro nejrůznější komunální práce. Uplatnění najde jak v podnikatelském sektoru, tak i při údržbě komunikací ve městech a vesnicích.

Jaká vozidla si můžete pořídit?

Konkrétní vozidlo Multicar budete samozřejmě vybírat podle jeho budoucího uplatnění. Oblíbený je zejména model M27 Compact, který disponuje parametry vozidla schopného nést řadu různých nástaveb nebo dokonce malých kontejnerů. Pro údržbu vašeho firemního areálu tedy neexistuje lepší vozidlo. Pokud k němu zakoupíte ještě nezbytné příslušenství, budou se moci zahradníci a údržbáři postarat o všechno potřebné. Přední závěs včetně hydrauliky je skvělý pro upevnění smetáku nebo radlice.

Jak se postarat o vnitřní prostory?

Všem vám je asi jasné, že se s vozidlem Multicar nemůžete vydat čistit chodbu v administrativní budově. K tomu slouží trochu odlišná technika, kterou byste ovšem ve svém podniku taktéž měli vlastnit. Scrubmastery jsou tím nejlepším pomocníkem při péči o podlahy. Díky své kompaktnosti i praktičnosti se skvěle hodí do menších prostor a několik kartáčů se postará o perfektní vyčištění podlahy.

Okolí, ani vnitřek vašeho firemního areálu nemusíte nechat chátrat. Za pomoci vozů Multicar a čistících strojů scrubmaster udržíte čisté pracovní prostředí, ve kterém se vám bude daleko lépe pracovat.