Na internetu se odehrává tolik důležitých věcí, že je už bereme jako samozřejmost. Chodíme tam pro informace, kontakty, nakupujeme běžné věci i vybíráme dovolenou. To vše díky tomu, že nám internetové prohlížeče po zadání slov vyhledají relevantní odkazy. Což znamená, že kdo je vidět, vyhrává. Kdo se do jejich pozornosti nedostane, má prostě smůlu.

Proč je někdo vidět a jiný ne?

Tajemství úspěchu se skrývá ve více věcech, ve zkratce lze ale říct, že nejlépe jsou na tom ti, kterých webové prezentace jsou „algorithms friendly“. Forma i obsah stránek je v takovém případě udělaná tak, že algoritmům internetových vyhledávačů vychází vstříc. Ranking provádí roboti vyhledávačů, kteří bleskově prozkoumají metadata, strukturu, zpětné odkazy a další detaily stránky a na základě nich ji vyhodnotí jako relevantní pro dané vyhledávání. Odkaz tak putuje na přední příčky vašeho vyhledávače. Díky tomu se návštěvnost těchto stránek pohybuje velice vysoko, což v komerční sféře zvyšuje potenciál počtu zákazníků. Z toho pak máte radost nejen vy, ale i váš SEO expert.

Co když to nejde?

Hezká stránka s líbivým obsahem ne vždy postačuje na to, aby se ocitla na předních pozicích. Pozornosti internetových vyhledávačů je dobré jít naproti. Pokud je ovšem tato oblast pro vás španělská vesnice, svěřte to do rukou odborníků. Expert na SEO zpracuje audit vašich stránek, analýzu klíčových slov i zpětných odkazů a po vyhodnocení všech těchto aspektů navrhne řešení, které vás dovede ke kýženému cíli.

Jak dlouho a za kolik?

Celý proces SEO optimalizace trvá v závislosti na charakteru vašich stránek 4 až 6 měsíců. SEO experti díky letitým zkušenostem pracují velice efektivně a implementují metody, které mají ověřené v praxi, dostatečný čas je však nevyhnutelný. Kolik za tyto služby zaplatíte závisí od vícero faktorů, jako třeba charakteru vašich stránek, ale také velikosti konkurence. Profesionální firma však nebude ztrácet čas předraženými analýzami, ale zaměří se přímo na efektivní řešení.

Pro vyčíslení celkových nákladů spojených se SEO kalkulací se obraťte přímo na vybranou firmu.