V zaneseném toxickém prostředí, ve kterém žijeme, je třeba praktikovat detoxikaci vlastního těla. Existuje mnoho způsobů, jak své tělo dokonale očistit od odpadních látek a jedů. Obrátit se můžete na nejrůznější potravinové doplňky, které například podporují vyprazdňování, častější močení, stolici či pocení. Existují však také bylinné směsi, anebo intravenózní injekce. Co vše tyto produkty a metody přináší? Detoxikují naše orgány, jako jsou játra, která jsou plná odpadních látek, dále ledviny, ale také se vyčistí naše krev. To vše však jde rovněž za pomocí potravin. Jednou z takových je rýže…
Rýže detoxikuje dokonale naše tělo a vše, co budete k této metodě potřebovat, je obyčejná miska, do které si připravíte tolik lžic rýže, kolik vám je let. Tuto hromadu poté properete a umístíte do sklenice s víkem. Zalijete horkou převařenou vodou, utěsníte víko a tuto směs pak necháte v lednici.
Na druhý den ráno vodu přecedíte. Naberete si jednu polévkovou lžíci odleželé rýže ze sklenice a dáte ji vařit asi na tři až čtyři minuty, a to bez soli. Po uvaření si tuto směs dopřejete na váš lačný žaludek – dokonale pročistí vaše tělo. Na závěr zbylou rýži ve sklenici zalijeme převařenou vodou a celý proces konzumace rýže po lžících každý den opakujeme.
Fígl tohoto detoxu spočívá v krystalické struktuře samotné rýže. Ta se dokáže rozštěpit ve střevech a účinkovat právě na potřebných místech. Pročistí vaše zanesená střeva, ale i cévy, klouby a další orgány, které jsou zanesené škodlivými látkami, těžkými kovy a podobně. Navíc se díky této očistě zocelíte vlastní metabolismus, ale také zregulujete nadměrnou tělesnou hmotnost, pokud vás trápí. Právě po této očistné kůře, se budete cítit mnohem zdravější a mladistvější. Má to však podmínku – po každé denní dávce je nutné, nejíst a nepít následující tři hodiny naprosto nic. Po oněch třech hodinách pak dva litry vody, anebo zeleného čaje. A to každý den.
Docílíte tím ztráty bolesti hlavy či těžkých migrén. Dále bolestí šíje nebo kloubů. Samozřejmě kýžený efekt není okamžitý, ale v rámci dvou týdnů se dostaví. Toxiny se z vašeho těla vyloučí močí a stolicí, přičemž právě barva moči se změní, což je primární známkou toho, že tato metoda funguje.

Zdroj: naturalhealingmagazine.com/attention-practice-this-rice-method-twice-a-year-and-you-will-be-healthier-than-ever/