Mají mnoho forem a ochrání nás na zahraničních cestách nebo v případě, že dojde k vážnému úrazu při jízdě autem do práce. Pojistky jsou průvodcem a ochráncem v těžkých chvílích, podají pomocnou ruku v době, která je hodně složitá. Podle čeho si je vybírat? Především je jasné, že by pojištění mělo být co možná nejkomplexnější. V posledních letech se stále častěji mluví o pojištění odpovědnosti. Víte, co si pod ním představit? Pro řadu lidí to může být stále novinka, jiní už mají smlouvu uzavřenou delší dobu.

Hodí se i na služebních cestách

Jste často pracovně v zahraničí? Potom je jasné, že vhodná pojistka je prakticky nutností, protože nikdy nevíme, co se stane dnes nebo zítra. Pojištění na blbost pro zaměstnance s touto eventualitou počítá také, má totiž celosvětovou územní platnost. Připraveno je také několik různých variant, tarif Řidič PLUS je určen pro ty, kteří jsou kvůli výkonu svých pracovních povinností denně za volantem automobilu.

Standard je zase tarifem, kde se nebude zkoumat konkrétní pracovní zařazení. Nejvyšší možná pojistná částka činí půl milionu korun a spoluúčast je velmi nízká, pokud to bude uvedeno ve smlouvě, půjde o nanejvýš pět tisíc korun.

Celý pracovní kolektiv v jedné smlouvě

Samozřejmě, můžete si pojistnou smlouvu dohodnout individuálně, tedy sami za sebe. Nabízí se ale také varianta pojištění pro všechny vaše kolegy v zaměstnání, jinak řečeno, tzv. hromadná smlouva. Zvláště pro početnější kolektivy to znamená usnadnění administrativy, méně papírování a stresu. Pojišťovna ERGO má za sebou už čtvrtstoletí na trhu a umí připravit řešení, které bude opravdu na míru.