Máte pocit, že to ve vašem milostném životě občas maličko skřípe? Bylo toho hodně, máte spoustu starostí, běžné rodinné problémy, občas jde o problém v práci nebo se váš vztah dostane jen do klasického nudného stereotypu a to i v sexu. Přemýšlíte, co v takové situaci dělat? Nakopnout váš vztah a dodat mu šťávu! Jenže jak?

Hračky, které si užijete společně

Erotické hračky mohou využívat muži i ženy, každý samostatně. U žen to jsou nejčastěji vibrátory. Když jsou však partneři spolu, žádné erotické hračky nepotřebují. Také znáte tuhle mylnou domněnku? Není na tom nic pravdy, pokud nechcete. Můžete si užívat erotické hračky společně. Mnoho mužů dokonce rádo sleduje, jak si jejich partnerka užívá své chvilky s vibrátorem. Pokud tedy tento nápad s vibrátorem zavrhujete, pak můžete vyzkoušet některou z erotických pomůcek, které si užijete společně s partnerem. Co například?

Za všechny můžeme zmínit erekční kroužky. Ty sice vypadají, že jsou primárně pro muže, protože je využívají muži, ale své si užijí i ženy. Tento na první pohled obyčejný kroužek umí například zpevnit penis, pomáhá ztopořenému penisu znesnadnit odtok krve a to dopomáhá k jeho zvětšení. Zabraňují totiž odkrvení a celkově se zlepšuje a prodlužuje požitek z milování a to nejen pro muže, ale také pro ženy.

Trochu tvrdší praktiky

BDSM je obecně užívaný pojem, který označuje celou sérii sexuálních praktik. Jak popisuje spousta serverů i lidé přímo, je nutno se na všem dopředu domluvit. Funguje to tak, že jeden z dvojice je nadřazen tomu druhému. Do této skupinky patří sadismus, masochismus nebo také různé druhy fetišismu. Základem je absolutní oddanost a poslušnost, kterou musí podřízená osoba projevovat vůči té dominantní. K těmto praktikám se hodí bdsm pomůcky, mezi které patří například latexové oblečky, bičíky, roubík, svíčky a podobně.