Máte úspěšné podnikání, které vyžaduje rozšíření skladovacích prostor? Nechcete stavět klasické skladovací haly, které jsou náročné na finance i čas? Montované haly jsou originálním řešením, které nabízí skladovací prostory během pár okamžiků. Jejich výhodou je především to, že jsou snadno dostupné i pro malé podnikatele. Jaké výhody nabízí haly montované?

Výhody montované haly

Montovaná hala poskytuje praktická řešení, která nejsou náročná na čas ani finance. Během pár okamžiků získáte kvalitní skladovací prostory, které jsou srovnatelné s klasickou halou. Navíc k výstavbě nepotřebujete žádné speciální povolení.

Montované haly jsou:

  • Rychlé na výstavbu
  • Nevyžadují speciální povolení
  • Snadno se rozšíří
  • Jsou levné a vysoce odolné
  • Nepotřebujete speciální úpravy pozemku. Stačí rovný terén.

Praktické funkce montovaných hal

Montované haly je možné postavit kdekoliv. Stačí mít vyrovnaný terén. Také je možné postavit novou halu na stávající budovu nebo jiný objekt.

Každá hala je vyrobena z vysoce odolného materiálu, která spadá do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů. Vysoká bezpečnost je zaručena. Záruku kvality sebou přináší ocelové příhradové rámy, které jsou vyztuženy a fixovány tužidly. Ukotvení a zafixování celé konstrukce dělá z haly nedobytnou pevnost, která vydrží i ty nejnáročnější přírodní podmínky.

Praktičnost montované haly oceníte i v případě, kdy se rozhodnete rozšířit skladovací prostory. Halu je možné rozšířit, napojit na stávající budovy nebo celou přemístit. Veškeré úkony provedete během pár hodin.

Kolik stojí skladovací prostory z montované haly

Konečná cena se odvíjí od celé řady faktorů. Ve většině případů je důležitý rozměr, podloží, prostory a příslušenství, které chcete v hale mít. Cena za montovanou halu se pohybuje v řádech několika desítek tisíc korun.