Jen málokterá podlaha by dokázala konkurovat té laminátové. Laminátové podlahy dnes najdeme prakticky všude, jak v interiérech, tak i v komerčních prostorech a kancelářích. Nabízí se ve stovkách provedení, mohou mít mnoho barev, odstínů, vzorů a imitací, nejlépe imitují parkety a to tak dokonale, že nikdo nepozná rozdíl. Laminát je velmi odolný, tyto podlahy snesou téměř vše, jsou odolné proti nárazům, poškrábání, ale i polití. Mají antibakteriální povrch a jsou vhodné i do domácnosti s dětmi.

Vlastnosti, které uvítáte

Pokud na podlahu pospícháte, tak vás tyto podlahy příjemně potěší, je možné je složit již během krátké chvíle. Podlahy jsou bezúdržbové, nemusíte je nijak udržovat, stačí vzít občas jen smeták nebo mop a setřít je. Tyto podlahy se vyrábí lepením několika vrstev. Horní vrstva je pokrytá dekorativním vzorem a stará se o pevnost, střední vrstva zajišťuje nosnost a spodní vrstva má za úkol držet tvarovou stabilitu. Na laminátových podlahách nikdy nešetřete, najdou se i výrobci, kteří místo laminátových podlah prodávají podlahy z dřevotřísky potažené ochrannou vrstvou a vydávají je za laminátové.

Pokud chcete mít jistotu krásné a kvalitní podlahy, obraťte se na Floor-experts.cz. Tento prodejce nabízí přes 700 různých vzorů, ze kterých je nemožné si nevybrat. Zajisté najdete takový vzor, který bude dokonale ladit do vašeho interiéru. Můžete si dokonce vybrat podlahy v různých stupních odolnosti proti opotřebení a sice W31, W32 a W33. Existují i laminátové podlahy, které můžete kombinovat s podlahovým topení. Pokud si nejste jistí, jaká podlaha pro vás bude ta nejlepší, s výběrem laminátové podlahy nemůžete zvolit špatně, využijete ji ve všech místnostech. Hlavně vždy nezapomeňte vybrat zkušeného prodejce, který vám vždy nabídne jen to nejlepší a kde máte opravdu široký výběr mnoha provedení.