Blíží se uzavření důležitého obchodu a vy máte na svém notebooku rozpracované veškeré podklady, když náhle ztmavne obrazovka a ať se snažíte sebevíc, notebook nejde nahodit. Máte rozehranou důležitou bitvu ve oblíbené hře, když ve velké euforii sebou cuknete a váš laptop letí na zem a jediné, co slyšíte je zvláštní hučení. Co teď? Způsobů, jak notebook rozbít nebo poničit je hned několik, ovšem ne všechny servisy si s každou závadou dovedou poradit a zhodnotit, zda se notebook ještě vůbec vyplatí opravit. RG SERVICE patří mezi servisy, kde vám udělají diagnostiku zcela zdarma a závěrečné rozhodnutí je zcela na vás. Nikdo se nepustí do opravy, aniž byste věděli, jak bude servis laptopu vypadat a jaká bude jeho konečná cena.

Neutrácejte za součástky, které nepotřebujete

Většina závad, vyjma těch mechanických, vzniká na základní desce a drtivá většina servisů s opravou či výměnou pouze vadného komponentu neví rady a často na takovou opravu ani nemají vybavení, proto vám nabídnou výměnu celé základní desky. Výměna základní desky se velice prodraží a také si na svůj notebook nějako chvíli počkáte. Málokterý servis má základní desky na skladě a jejich dodací lhůta je dlouhá.

V RG SERVISU vám udělají diagnostiku zdarma a pokud se potvrdí, že je vadná součástka na základní desce, bude vám nabídnuta oprava notebooku Praha pouze vadné součástky, která vyjde podstatně levněji a rychleji.

Electronics Notebook Technical Assistance Repair

Notebook pošlete kurýrem

Svůj rozbitý notebook nechte zaslat kurýrem za běžnou cenu do RG SERVICE a využijte možnosti diagnostiky zdarma, ať už trápí váš notebook mechanická nebo jiná závada. Po doručení vaší zásilky vás budou profesionální pracovníci informovat o stavu vašeho notebooku, doporučení, zda ho má smysl ještě opravovat a kolik by případná oprava notebooku stála. Konečné rozhodnutí je zcela na vás a bez vašeho výslovného souhlasu se nikdo do opravy pouštět nebude