Nákup na internetu už patří mezi běžné úkony. Zakoupit si můžete od pastelek až po spotřební zboží či velkou elektroniku nebo nábytek. Další možností je nákup nebo prodej ojetých vozů. Kamenné autobazary už nejsou jedinou možností, jak získat ojetý vůz. Internetový prodej aut zažívá rozkvět a zlepšuje své služby každým dnem.

Situace nahrává jak nakupujícím, kteří chtějí nový vůz nebo prodávajícím, kteří chtějí oslovit potencionální kupce.

Zakoupit nový vůz nebo prodat starý nebylo nikdy snazší

Online autobazar je jedinečným místem, kde se setkává nabídka s poptávkou. Během pár vteřin můžete prodávat, nakupovat nebo měnit ojeté vozy, náhradní díly, příslušenství a další služby. V nabídce je více jak 100 tisíc inzerátů z celé České republiky a nabídka dále roste. Vozy jsou nabízeny jak od autorizovaných prodejců tak soukromých osob.

Inzerát během pár vteřin

Inzerát na prodej vozu vystavíte na pár kliknutí během několika vteřin. Za krátkou dobu jej uvidí více jak 50 tisíc potencionálních kupců. Prodat svůj vůz je díky online autobazaru snadné, rychlé a účinné. Při vystavení inzerátu získáváte bonusové kredity, které vám pomohou vyzdvihnout váš inzerát a dostat jej blíže k lidem. Zvyšují se vám tak šance na prodej vašeho automobilu za jeden den.

Doplňkové služby pro zákazníky

Prodej a nákup ojetého vozu není jedinou službou, kterou portál nabízí. K dispozici jsou nadstandardní a doplňkové služby. K vašim službám jsou kategorie, které vám pomohou sehnat příslušenství k vašemu vozu, náhradní díly nebo odborníky a specialisty, které vám opraví vás vůz.

Online autobazar je výbornou službou, jak rychle a snadno prodat ojetý vůz nebo získat kvalitní ojetý vůz bez skrytých vad a jiných závad spojených s nákupem ojetého vozu. Vše je ověřené se zárukou spokojenosti.