Fotopast Bunaty je šikovný pomocník, který nachází své uplatnění nejen při pozorování zvěře, ale i jako dokonalá ochrana majetku. Na výběr jsou dva základní modely s modulem GSM a bez něj. Součástí každého balení je i celá řada příslušenství. Nejčastěji se jedná o SD kartu, základní sadu baterií, kovový box pro uzamčení fotopasti pro její ochranu a v případě fotopasti s GSM také SIM karta.

Fotopasti Bunaty s GSM

Tento typ fotopastí je vhodný v případě, že je fotopast umístěna ve větší vzdálenosti od nás. Další variantou je pak dokonalý a aktuální přehled o tom, co se před fotopastí odehrává. Jestliže je fotopast opatřená GSM a určená pro ostrahu majetku, lze ihned zavolat policii v případě, že fotopast odešle fotografii s nevítaným návštěvníkem. Můžete tak velmi rychle a afektivně zabránit poškození či ztrátě majetku.

Fotografie jsou odesílány na e-mail či mobilní telefon a to díky SIM kartě, která umožňuje datový přenos. Náklady na odesílání fotografií jsou, oproti případným ztrátám či škodám, minimální. Odeslání fotografie trvá řádově několik málo minut. Jejich kvalita je dokonalá a zobrazit si je můžete kdekoli na světě. Je to tedy dokonalá ochrana například pro případ, že jste na dovolené v zahraničí.

Fotopasti Bunaty bez GSM

Tento typ fotopsatí volí zájemce, jemuž postačí si fotografie prohlédnout jednou za čas a nepožaduje jejich odesílání. Je to vhodná varianta i pro ty, kdo mají fotopasti poblíž a mohou si fotografie prohlédnout kdykoli. Pořízené snímky se v tomto případě ukládají na SD kartu, stejně jako u fotoaparátu. Ty si lze prohlédnout na LCD displeji v přední části fotopasti nebo připojením fotopasti pomocí USB kabelu k notebooku či stolnímu počítači. Pokud máte SD karty dvě, postačí je pouze vyměnit.

Výhoda tohoto typu fotopasti je nižší pořizovací cena.